Stilius

Kodėl verta rinktis medžiaginius maišelius?

Gyvenimas plastike tikrai nėra fantastiškas ir mes visi tai žinome. Kadangi visame pasaulyje prasideda plastikinių maišelių draudimai, seni geri medžiaginiai pirkinių maišai grįžta į madą. Medžiaginiai pirkinių maišeliai nėra naujiena. Jie madingi ir nešiojami kaip stilingi aksesuarai. Šiuo metu jie populiaresni nei prabangios dizainerių rankinės. Jie perteikia žmonių sąmoningumą, etiką ir kultūrą. Ir kai pamatysi didžiuosius dizainerių namus kuriančius savo firminius medžiaginius maišelius, žinok, kad jie eina teisingu keliu.

O dabar įvardinsime daugiau priežasčių kodėl reikėtų rinktis medžiaginius maišelius

1. Universalumas

Medvilninį pirkinių maišelį gali lengvai pakeisti į kasdienį krepšį. Juose galėsi patogiai neštis savo daiktus kai eisi į miestą, darbą, sporto salę ar tiesiog pasivaikščioti.

Šių maišelių grožis slypi jų paprastume. Įsigyk juos dideliais kiekiais, skirtingų ryškių spalvų, kad atitiktų tavo apsipirkimo poreikius ir išsirink spalvas, kurios geriausiai atitinka tavo kuriamą stilių, progą ar asmenybę.

Šie maišeliai tinka ir vyrams ir moterims.

2. Tvarumas

Vienas didžiausių medžiaginių maišelių pliusas yra tvarumas. Naudodamas šiuos maišelius prisidėsi prie gamtos išsaugojimo. Šiuos maišelius lengva prižiūrėti, jie tarnauja ilgą laiką. Galiausiai kai maišelis tampa nebetinkamas naudoti, jį galimą perdirbti ir paruošti naujam vartojimui.

Pasaulinė plastiko gamyba padidėjo net 190 kartų! Nuo 1950 iki 2015 metų pagaminamo plastiko kiekis išaugo nuo 2 milijonų tonų iki 407 tonų per metus. Lietuvoje kiekvienais metais susidaro apie 100 000 tonų plastiko atliekų.

Plastikas yra pigi ir ilgaamžė medžiaga, kurią galima naudoti įvairiais tikslais. Tačiau nemaža plastiko atliekų dalis atsiduria jūrose bei vandenynuose.  

Šiuo metu viso pasaulio jūros ir vandenynai susiduria su įvairios kilmės ir dydžio šiukšlėmis. Skaičiuojama, kad 60 – 80 % jūrinių šiukšlių sudaro plastikas, daugiausia itin smulkios dalelės iki 5 mm. Vienkartiniai plastiko gaminiai sudaro 50-80% visų plastiko atliekų pasaulyje. Dažniausiai tai būna vienkartiniai maišeliai, įvairios pakuotės bei indai.

Šiukšlės į jūrą patenka iš įvairių šaltinių sausumoje ir jūroje: verslinės žvejybos ir laivybos (tinklai, laivavirvės), prekybos sektoriaus (plastikiniai buteliai, maišeliai, pakuotės). Laikui bėgant stambios plastiko atliekos suskaidomos, o susidariusios smulkios dalelės yra labai lėtai, todėl ilgam lieka (tartum „užkonservuojamos“) jūros dugne.

3. Patogumas

Medžiaginiai maišeliai yra labai kompaktiški, todėl tuščią maišelį lengvai sulankstysi ir įsidėsi į kišenę ar rankinę ir jis neužims daug vietos.

 Įprastai šie maišeliai pasižymi ilgomis rankenomis, todėl juos patogu nešti ant peties net ir prisikrovus daugiau svorio.

4. Tvirtumas

Įprasti plastiko maišeliai dažnai neatlaiko didelio svorio ir plyšta. Čia atrandame dar vieną medžiaginių maišelių pranašumą. Kokybiški medžiaginiai maišeliai gali atlaikyti didelį svorį, todėl galėsi nesijaudinti, kad pakeliui pamesi maišelyje esančius daiktus. 

5. Kaina

Įprastai medžiaginiai maišeliai būna pagaminti iš medvilnės arba lino ir jie reikalauja vos kelių siūlių, todėl jų kainą nėra didelė. Būtent todėl jie yra prieinami kiekvienam. Pasirinkdami medžiaginį maišelį sutaupysite daug daugiau pinigų, negu kiekvieną kartą pirkdami plastiko maišelį.

6. Galima išsirinkti savo dizainą

Mėgsti kurti savo stilių? Šis aksesuaras būtent tau. Susikurk maišelį su savo dizainu arba išsirink su jau esamu ir priderink jį prie savo stiliaus. Gali rinktis iš mūsų asortimento arba susisiek su mumis ir mes atspausdinsime tavo sukurtą dizainą ant maišelio. Mūsų spauda pasižymi aukšta kokybe, todėl galėsi nesijaudinti, kad spauda greitai nusitrins.

Medžiaginiai maišeliai ant peties

Pamatykite maišelius su mūsų dizainu.

Jeigu norite užsakyti maišelių su savo dizainu spauskite čia.